Przygotuj auto do sprzedaży!

ea57e859-e092-3892-b631-8c34a7fe90c5

No i podjęliśmy w końcu tą trudną decyzję: pozbywamy się naszego samochodu. Był dla nas za mały, może psuł się zbyt często, znudził się, albo po prostu nasz stan finansowy poprawił się na tyle, że możemy sobie pozwolić na nowy i lepszy model. Rzadko jednak bogaci jesteśmy na tyle, aby w budżecie na nowy pojazd nie uwzględniać tego, co zarobimy na poprzednim. Dlatego warto sprzedać go jak najlepiej.

Do sprzedaży nie warto jednak podejść z marszu. Rzadko ktoś bierze pierwszy lepszy samochód z parkingu i mówi „biorę”. Jeżeli nie jesteśmy mistrzami handlu, nie władamy biegle językiem korzyści i w przeszłości nie byliśmy czołowymi akwizytorami musi mieć auto odpowiednio przygotowane.

W serwisie Irmar od niedawna świadczymy usługę przygotowania samochodu pod sprzedaż? Nie, nie mamy na myśli wstecznego kręcenia liczników, mającego na celu zmniejszenie przebiegu o 150 tys. przejechanych kilometrów. Nie jest to także tuszowanie usterek, albo „wyklepania” blachy tak, że nie ma śladu na to, że auto było bite.

Co zatem wchodzi w skład naszej usługi? Jest to m.in. usunięcie podstawowych, drobnych mankamentów estetycznych i mechanicznych. Poza tym możemy liczyć na dokładne odkurzenie podsufitki, fotelu, wykładziny na podłodze. Odkurzamy także boczki drzwiowe oraz elementy plastikowe samochodu. Elementy plastikowe są osobno także przez nas dokładnie czyszczone, podobnie jak winylowe.

Usługa obejmuje także bardzo dokładne wymycie samochodu w myjni parowej oraz czyszczenie wszystkich szyb pojazdu. Karoseria jest dokładnie wyczyszczona, nabłyszczona i zabezpieczona specjalnym woskiem. Na elementy gumowe i plastikowe nanosimy dressing w celu poprawienia wyglądu i zabezpieczenia przed zniszczeniem. Wnętrze auta jest dokładnie ozonowane w celu usunięcia nieprzyjemnych zapachów (np. po papierosach) oraz bakterii.

W skład oferty przygotowania samochodu pod sprzedaż wchodzi także sesja zdjęciowa pojazdu. Zapraszamy!

Najnowsze wpisy

Renowacja felg stalowych – jak to zrobić?

Felgi stalowe to nadal bardzo popularne rozwiązanie, choć mają one ogromną konkurencję ze strony felg aluminiowych. Felgi stalowe ...

Co to jest sworzeń wahacza i gdzie się znajduje w samochodzie?

Sworzeń wahacza to ważna część układu zawieszenia. Znajdziesz go w każdym samochodzie osobowym, na przedniej osi. Uszkodzony sworzeń ...

Sworzeń wahacza – objawy awarii w samochodzie osobowym

Jakie są objawy uszkodzonego sworznia wahacza w samochodzie osobowym? Jak rozpoznać luz na sworzniu wahacza (objawy awarii)? Jak ...