Witamy na naszej nowej stronie!

W dziale aktualności znajdziecie nowinki z zakresu motoryzacji, z myślą o przybliżeniu Wam naszej działalności jeden z naszych specjalistów poprowadzi dział porad, z którego mamy nadzieję będziecie korzystać i okaże się przydatny. Jedną z  nowości na naszej stronie internetowej będzie możliwość przeglądania filmów instruktażowych jak samemu wykonać podstawowe czynności z zakresu napraw pojazdów.

thumbDo tej pory serwis samochodowy kojarzył się jedynie z naprawa pojazdów, jednak postaramy się to zmienić, pewnie zastanawiacie się jak? śledząc na bieżąco stronę powiększymy waszą wiedze motoryzacyjną. Dzięki temu kiedy zostawicie swoje auto w warsztacie samochodowym nie będziecie zdani jedynie na rzetelność czy uczciwość mechanika, tylko sami określicie przyczynę usterki oraz wstępnie zdiagnozujecie problem, co pozwoli oszczędzić zarówno czas i pieniądze.  Na dobry początek zapraszam Was na naszą stronę www, portale społecznościowe czy  www.dobrymechanik.net. Po każdej wizycie w serwisie  jeżeli nie chcecie trafić na nie uczciwego mechanika zawsze opiniujcie, opiniujcie i jeszcze raz opiniujcie usługę! uchroni to Was i  innych kierowców przed oszustami!

Tymczasem, jeżeli macie problem z samochodem, złapiecie „gumę”, chcecie skorzystać z wymiany opon czy po prostu sprawdzić stan auta, serdecznie zapraszamy do naszego serwisu.

Najnowsze wpisy

Czy jest mandat za brak płynu do spryskiwaczy?

Polski kierowca może dostać mandat za wiele przewinień. Jednym z nich jest mandat za brak płynu do spryskiwaczy. ...

Czy można mieszać płyn do spryskiwaczy letni z zimowym?

W sklepach motoryzacyjnych i w hipermarketach na kierowców czekają dwa rodzaje płynu do spryskiwaczy: płyn letni i płyn ...

Zimowy płyn do spryskiwaczy latem – czy można go używać?

Płyn do spryskiwaczy to jeden z najważniejszych płynów eksploatacyjnych w samochodzie. Ma on bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo jazdy, ...