Co zawiera pakiet "Complete" na myjni parowej Irmar?

36678521_2143945775646815_9210166850665578496_n

Mycie za pomocą pary wodnej to coraz popularniejszy sposób na uzyskanie efektu czystego i lśniącego samochodu. Para skutecznie, trwale i szybko usuwa wszelkiego rodzaju bród. Woda w stanie gazowym jest także dużo bezpieczniejsza dla naszej karoserii niż ostry strumień wody czy szorstkie szczotki. Wszystko dzięki temu, że mycie odbywa się pod bardzo wysokim ciśnieniem. Oprócz tego mycie parą jest bardzo ekologiczne: zużywamy minimalną ilość wody i nie generujemy do środowiska tyle ścieków, ile wytwarza się myjąc samochód w inny sposób.

Wizyta na myjni parowej nie musi się jednak ograniczać wyłącznie do mycia samochodu z zewnątrz.  Myjnia parowa Irmar przy ulicy Makuszyńskiego oferuje kompleksowe usługi mycia samochodu. Z myślą o klientach ceniących sobie zlecenia wykonywane od A do Z została przygotowana promocja na pakiet „Complete”. Co zawiera ta usługa?

Pakiet „Complete” na myjni parowej Irmar łączy w sobie pakiety „Outside” i „Inside”. Pierwszy zestaw zapewnia mycie samochodu na zewnątrz. Dzięki niemu za pomocą pary wodnej dokładnie zostanie wymyta karoseria naszego samochodu. Oprócz tego możemy liczyć też na wymycie szyb i alufelg. Para wodna pomoże nam także usunąć bród w wnęk drzwi oraz bagażnika. W ramach usługi „Outside” lakier samochodu zostanie dokładnie nabłyszczony. Poza tym w pakiecie zawarty jest dressing opon oraz odświeżenie plastików.

W ramach pakietu „Inside” fachowcy z Irmaru poskromią wszelkiego rodzaju brud z wnętrza samochodu. Fotele zostaną precyzyjnie odkurzone, szyby wymyte, a dywaniki wyczyszczone. Poza tym kierowca spodziewać się czyszczenia oraz nabłyszczenia plastików. Pakiet uzupełnia dokładne zabezpieczenie materiału z foteli.

Tylko do końca wakacji pakiet „Complete” kosztuje 89 zł. W celu umówienia się na wizytę prosimy o kontakt pod numerem 730 002 503. Zapraszamy!

Najnowsze wpisy

Czy jest mandat za brak płynu do spryskiwaczy?

Polski kierowca może dostać mandat za wiele przewinień. Jednym z nich jest mandat za brak płynu do spryskiwaczy. ...

Czy można mieszać płyn do spryskiwaczy letni z zimowym?

W sklepach motoryzacyjnych i w hipermarketach na kierowców czekają dwa rodzaje płynu do spryskiwaczy: płyn letni i płyn ...

Zimowy płyn do spryskiwaczy latem – czy można go używać?

Płyn do spryskiwaczy to jeden z najważniejszych płynów eksploatacyjnych w samochodzie. Ma on bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo jazdy, ...