fbpx

IRMAR

Ubezpieczenia

Nasz agent skontaktuje się w ciągu 48h po wypełnieniu formularza w celu wyceny ubezpieczenia.

730 007 541
a.urbaniec@irmarserwis.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w treści formularza kontaktowego przez IRMAR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Krakowie, ul. Kornela Makuszyńskiego 19, 31-752 Kraków, KRS: 0000551199, w celu wynikającym z funkcji formularza kontaktowego, np. w celu otrzymania odpowiedzi na przesłaną wiadomość oraz / lub w celu przekazania na podany adres e-mail, numer telefonu lub w formie SMS-ów informacji dotyczących usług, przez okres udzielenia odpowiedzi na zapytanie / kontakt za pomocą formularza kontaktowego, lecz nie dłużej niż przez 1 rok. Zgoda wyrażona przeze mnie ma charakter świadomy i dobrowolny. http://www.irmarserwis.pl/polityka-prywatnosci/

Zakres ubezpieczeń:

OC

Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej dla wszystkich posiadaczy pojazdów mechanicznych w Polsce. Dzięki współpracy z osiemnastoma ubezpieczycielami, znajdziemy dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę ubezpieczeniową! Zyskaj pełną ochronę w razie wypadku  lub zdarzeń losowych.

AC

Jeżeli zależy czy na poczuciu bezpieczeństwa skorzystaj z naszej oferty dotyczącej autocasco. W przypadku uszkodzenia lub utraty pojazdu na skutek kradzieży. Zapewnij sobie rekompensatę poniesionych strat. Elastyczna oferta, zapewni dopasowanie wariantów do Twoich potrzeb!

ASSISTANCE

Ubezpieczenie gwarantuje ci spokojną podroż, w razie usterki samochodu zapewni pomoc drogowa, samochód zastępczy lub nocleg w hotelu. Otrzymasz niezbędną pomoc już w pierwszych chwilach po zdarzeniu.

NNW

Chroń swoich współpasażerów od następstw nieszczęśliwych wypadków, zabezpiecz siebie i swoich bliskich. Ubezpieczenie NNW zapewnia finansowe wsparcie w przypadku śmierci lub uszczerbku na zdrowiu.

UBEZPIECZENIE SZYB

Nieważne, czy stracisz szybę wskutek zderzenia, umyślnego wybicia, czy działania sił przyrody. Posiadając ubezpieczenie szyb masz pewność, że ubezpieczyciel szybko zlikwiduje szkodę.

PROGRAM PARTNERSKI

Wspierając lokalne kluby prowadzimy programy partnerskie, dzięki którym część dochodów z każdej polisy podpisanej przez polecenie trafia do kasy klubowej. W linkach poniżej sprawdzisz aktualny stan przekazanych kwot.

 

Zasady programu partnerskiego