fbpx

IRMAR

Ubezpieczenia

Handlowiec skontaktuje się w ciągu 48h po wypełnieniu formularza w celu wyceny ubezpieczenia.

730 007 541
a.urbaniec@irmarserwis.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w treści formularza kontaktowego przez IRMAR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Krakowie, ul. Kornela Makuszyńskiego 19, 31-752 Kraków, KRS: 0000551199, w celu wynikającym z funkcji formularza kontaktowego, np. w celu otrzymania odpowiedzi na przesłaną wiadomość oraz / lub w celu przekazania na podany adres e-mail, numer telefonu lub w formie SMS-ów informacji dotyczących usług, przez okres udzielenia odpowiedzi na zapytanie / kontakt za pomocą formularza kontaktowego, lecz nie dłużej niż przez 1 rok. Zgoda wyrażona przeze mnie ma charakter świadomy i dobrowolny. http://www.irmarserwis.pl/polityka-prywatnosci/

Zakres ubezpieczeń:

OC

Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej dla wszystkich posiadaczy pojazdów mechanicznych w Polsce. Dzięki współpracy z osiemnastoma ubezpieczycielami, znajdziemy dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę ubezpieczeniową! Zyskaj pełną ochronę w razie wypadku  lub zdarzeń losowych.

AC

Jeżeli zależy czy na poczuciu bezpieczeństwa skorzystaj z naszej oferty dotyczącej autocasco. W przypadku uszkodzenia lub utraty pojazdu na skutek kradzieży. Zapewnij sobie rekompensatę poniesionych strat. Elastyczna oferta, zapewni dopasowanie wariantów do Twoich potrzeb!

ASSISTANCE

Ubezpieczenie gwarantuje ci spokojną podroż, w razie usterki samochodu zapewni pomoc drogowa, samochód zastępczy lub nocleg w hotelu. Otrzymasz niezbędną pomoc już w pierwszych chwilach po zdarzeniu.

NNW

Chroń swoich współpasażerów od następstw nieszczęśliwych wypadków, zabezpiecz siebie i swoich bliskich. Ubezpieczenie NNW zapewnia finansowe wsparcie w przypadku śmierci lub uszczerbku na zdrowiu.

UBEZPIECZENIE SZYB

Nieważne, czy stracisz szybę wskutek zderzenia, umyślnego wybicia, czy działania sił przyrody. Posiadając ubezpieczenie szyb masz pewność, że ubezpieczyciel szybko zlikwiduje szkodę.