fbpx

IRMAR

SPAWANIE ALUMINIUM

Metoda TIG Jest to najczystszy z wszystkich procesów spawania łukowego, porównywalny z metalurgicznego punktu widzenia do mikro odlewnictwa łukowego w osłonach gazowych.

Stosujemy tą metodę do spawania aluminium, stali nierdzewnej lub stali czarnej. Charakteryzuje się małą estetyczną spoiną nie wymagającą dalszej obróbki. (przewody aluminiowe, przewody klimatyzacji, misy olejowe itp.)

Kontakt:

518 840 464
serwis@irmarserwis.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w treści formularza kontaktowego przez IRMAR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Krakowie, ul. Kornela Makuszyńskiego 19, 31-752 Kraków, KRS: 0000551199, w celu wynikającym z funkcji formularza kontaktowego, np. w celu otrzymania odpowiedzi na przesłaną wiadomość oraz / lub w celu przekazania na podany adres e-mail, numer telefonu lub w formie SMS-ów informacji dotyczących usług, przez okres udzielenia odpowiedzi na zapytanie / kontakt za pomocą formularza kontaktowego, lecz nie dłużej niż przez 1 rok. Zgoda wyrażona przeze mnie ma charakter świadomy i dobrowolny. http://www.irmarserwis.pl/polityka-prywatnosci/