fbpx

IRMAR

Witamy na naszej nowej stronie!

W dziale aktualności znajdziecie nowinki z zakresu motoryzacji, z myślą o przybliżeniu Wam naszej działalności jeden z naszych specjalistów poprowadzi dział porad, z którego mamy nadzieję będziecie korzystać i okaże się przydatny. Jedną z  nowości na naszej stronie internetowej będzie możliwość przeglądania filmów instruktażowych jak samemu wykonać podstawowe czynności z zakresu napraw pojazdów.

thumbDo tej pory serwis samochodowy kojarzył się jedynie z naprawa pojazdów, jednak postaramy się to zmienić, pewnie zastanawiacie się jak? śledząc na bieżąco stronę powiększymy waszą wiedze motoryzacyjną. Dzięki temu kiedy zostawicie swoje auto w warsztacie samochodowym nie będziecie zdani jedynie na rzetelność czy uczciwość mechanika, tylko sami określicie przyczynę usterki oraz wstępnie zdiagnozujecie problem, co pozwoli oszczędzić zarówno czas i pieniądze.  Na dobry początek zapraszam Was na naszą stronę www, portale społecznościowe czy  www.dobrymechanik.net. Po każdej wizycie w serwisie  jeżeli nie chcecie trafić na nie uczciwego mechanika zawsze opiniujcie, opiniujcie i jeszcze raz opiniujcie usługę! uchroni to Was i  innych kierowców przed oszustami!

Tymczasem, jeżeli macie problem z samochodem, złapiecie „gumę”, chcecie skorzystać z wymiany opon czy po prostu sprawdzić stan auta, serdecznie zapraszamy do naszego serwisu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*