Przygotuj auto do sprzedaży!

ea57e859-e092-3892-b631-8c34a7fe90c5

No i podjęliśmy w końcu tą trudną decyzję: pozbywamy się naszego samochodu. Był dla nas za mały, może psuł się zbyt często, znudził się, albo po prostu nasz stan finansowy poprawił się na tyle, że możemy sobie pozwolić na nowy i lepszy model. Rzadko jednak bogaci jesteśmy na tyle, aby w budżecie na nowy pojazd nie uwzględniać tego, co zarobimy na poprzednim. Dlatego warto sprzedać go jak najlepiej.

Do sprzedaży nie warto jednak podejść z marszu. Rzadko ktoś bierze pierwszy lepszy samochód z parkingu i mówi „biorę”. Jeżeli nie jesteśmy mistrzami handlu, nie władamy biegle językiem korzyści i w przeszłości nie byliśmy czołowymi akwizytorami musi mieć auto odpowiednio przygotowane.

W serwisie Irmar od niedawna świadczymy usługę przygotowania samochodu pod sprzedaż? Nie, nie mamy na myśli wstecznego kręcenia liczników, mającego na celu zmniejszenie przebiegu o 150 tys. przejechanych kilometrów. Nie jest to także tuszowanie usterek, albo „wyklepania” blachy tak, że nie ma śladu na to, że auto było bite.

Co zatem wchodzi w skład naszej usługi? Jest to m.in. usunięcie podstawowych, drobnych mankamentów estetycznych i mechanicznych. Poza tym możemy liczyć na dokładne odkurzenie podsufitki, fotelu, wykładziny na podłodze. Odkurzamy także boczki drzwiowe oraz elementy plastikowe samochodu. Elementy plastikowe są osobno także przez nas dokładnie czyszczone, podobnie jak winylowe.

Usługa obejmuje także bardzo dokładne wymycie samochodu w myjni parowej oraz czyszczenie wszystkich szyb pojazdu. Karoseria jest dokładnie wyczyszczona, nabłyszczona i zabezpieczona specjalnym woskiem. Na elementy gumowe i plastikowe nanosimy dressing w celu poprawienia wyglądu i zabezpieczenia przed zniszczeniem. Wnętrze auta jest dokładnie ozonowane w celu usunięcia nieprzyjemnych zapachów (np. po papierosach) oraz bakterii.

W skład oferty przygotowania samochodu pod sprzedaż wchodzi także sesja zdjęciowa pojazdu. Zapraszamy!

Najnowsze wpisy

Diagnostyka komputerowa. Komputerowy raport stanu samochodu – czym jest? Czego możemy się z niego dowiedzieć?

Samochody poruszające się po drogach, wyposażone są w specjalne komputery pokładowe. To mechanizmy, które trzymają w gruncie rzeczy ...

Regeneracja rozrusznika i alternatora – czy lepiej kupić tanie zamienniki czy zregenerować oryginalne podzespoły?

Instalacja elektryczna samochodu to bardzo ważny element wpływający na sprawność pojazdu. Im jest on nowszy, tym więcej elementów ...

Polerowanie trzy-etapowe lamp samochodowych – jak sprawić, aby Twoje reflektory wyglądały jak nowe.

W czasie użytkowania samochodu, jego części naturalnie się zużywają. Przez to auto traci atrakcyjny wygląd. Ważnym i widocznym ...