Co zawiera pakiet "Complete" na myjni parowej Irmar?

36678521_2143945775646815_9210166850665578496_n

Mycie za pomocą pary wodnej to coraz popularniejszy sposób na uzyskanie efektu czystego i lśniącego samochodu. Para skutecznie, trwale i szybko usuwa wszelkiego rodzaju bród. Woda w stanie gazowym jest także dużo bezpieczniejsza dla naszej karoserii niż ostry strumień wody czy szorstkie szczotki. Wszystko dzięki temu, że mycie odbywa się pod bardzo wysokim ciśnieniem. Oprócz tego mycie parą jest bardzo ekologiczne: zużywamy minimalną ilość wody i nie generujemy do środowiska tyle ścieków, ile wytwarza się myjąc samochód w inny sposób.

Wizyta na myjni parowej nie musi się jednak ograniczać wyłącznie do mycia samochodu z zewnątrz.  Myjnia parowa Irmar przy ulicy Makuszyńskiego oferuje kompleksowe usługi mycia samochodu. Z myślą o klientach ceniących sobie zlecenia wykonywane od A do Z została przygotowana promocja na pakiet „Complete”. Co zawiera ta usługa?

Pakiet „Complete” na myjni parowej Irmar łączy w sobie pakiety „Outside” i „Inside”. Pierwszy zestaw zapewnia mycie samochodu na zewnątrz. Dzięki niemu za pomocą pary wodnej dokładnie zostanie wymyta karoseria naszego samochodu. Oprócz tego możemy liczyć też na wymycie szyb i alufelg. Para wodna pomoże nam także usunąć bród w wnęk drzwi oraz bagażnika. W ramach usługi „Outside” lakier samochodu zostanie dokładnie nabłyszczony. Poza tym w pakiecie zawarty jest dressing opon oraz odświeżenie plastików.

W ramach pakietu „Inside” fachowcy z Irmaru poskromią wszelkiego rodzaju brud z wnętrza samochodu. Fotele zostaną precyzyjnie odkurzone, szyby wymyte, a dywaniki wyczyszczone. Poza tym kierowca spodziewać się czyszczenia oraz nabłyszczenia plastików. Pakiet uzupełnia dokładne zabezpieczenie materiału z foteli.

Tylko do końca wakacji pakiet „Complete” kosztuje 89 zł. W celu umówienia się na wizytę prosimy o kontakt pod numerem 730 002 503. Zapraszamy!

Najnowsze wpisy

Metody spawania aluminium – jakie techniki są wykorzystywane?

Spawanie aluminium to czynność bardzo często stosowana w przemyśle samochodowym. Nie należy ono do najtrudniejszych, jednak mogą je ...
Czytaj więcej

Woskowanie samochodu – wykonywać samodzielnie czy na profesjonalnej myjni? Różnice.

Lakier na każdym samochodzie z dnia na dzień staje się coraz starszy. Przeciętna żywotność samochodów wskazywana przez producentów ...
Czytaj więcej

„Niewidzialna wycieraczka” – czym jest? Czy warto ją nałożyć podczas wizyty w myjni?

Uporczywy deszcz na drodze nie jest mile widziany. Utrudnia widoczność, przez co należy używać wycieraczek, te jednak zużywają ...
Czytaj więcej