Co umyjemy na myjni parowej?

26793998_2013460968665912_338903607_n

W poprzednim odcinku przybliżyliśmy charakterystykę myjni parowej. Oprócz skuteczności, bezpieczeństwa i ekologiczności jej największą zaletą jest uniwersalność. Dziś opiszemy do czego możemy wykorzystać czyszczącą moc pary w Myjni Parowej Irmar przy ulicy Makuszyńskiego w Krakowie.

Zatem co wymyjemy w myjni parowej? To oczywiste, wszystko co najpierw może się w samochodzie ubrudzić. Wymyjemy koła, opony, karoserię, szyby, wnętrze pojazdu. Wszystko to zrobimy bardzo szybko, skutecznie, bezpiecznie i ekologicznie. W zależności, jaką mamy potrzebę, możemy wybrać tańsze rozwiązanie, kosztujące już 29 złotych, oraz inne, w tym najbardziej kompleksowe wymycie pojazdu, oraz między innymi przygotowanie auta do sprzedaży.

Dla klientów Myjni Parowej Irmar przygotowane są następujące programy:

Basic – jest to podstawowy pakiet mycia samochodu. W jego ramach wyczyścimy lakier, wnęki drzwi i bagażnika, zewnętrzną część szyb oraz alufelgi.

Outside – jest to rozwinięcie pakietu Basic, wzbogacony o dressing opon, woskowanie oraz usuwanie owadów.

Inside – to program mycia wnętrza samochodu, w tym: szyby, plastiki, czyszczenie dywanów oraz odkurzanie

Complete – pakiet łączący pakiety Outside i Inside

Winter – program Complete rozwinięty o usunięcie soli, osadów z drogi oraz impregnację uszczelek

Premium – pakiet obejmuje wszystko co dotychczas plus pranie wnętrza, impregnację skór i tapicerki, dekontaminację lakieru czy też usługę tzw. „niewidzialnej wycieraczki”.

Z uwagi na spore zainteresowanie naszymi usługami prosimy o wcześniejszy kontakt w celu umówienia się na wizytę w myjni parowej (nr kom. 730 002 503), tak, żeby nie stać w kolejce!

 

 

Najnowsze wpisy

Diagnostyka komputerowa. Komputerowy raport stanu samochodu – czym jest? Czego możemy się z niego dowiedzieć?

Samochody poruszające się po drogach, wyposażone są w specjalne komputery pokładowe. To mechanizmy, które trzymają w gruncie rzeczy ...

Regeneracja rozrusznika i alternatora – czy lepiej kupić tanie zamienniki czy zregenerować oryginalne podzespoły?

Instalacja elektryczna samochodu to bardzo ważny element wpływający na sprawność pojazdu. Im jest on nowszy, tym więcej elementów ...

Polerowanie trzy-etapowe lamp samochodowych – jak sprawić, aby Twoje reflektory wyglądały jak nowe.

W czasie użytkowania samochodu, jego części naturalnie się zużywają. Przez to auto traci atrakcyjny wygląd. Ważnym i widocznym ...